שם פרטי |
שם משפחה |
חוג |
הצטיינות |
פרדוס |
אבו רזק |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
ספרות |
|
רועי |
אביב |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
|
|
היסטוריה של עם ישראל |
|
אורי |
אבירם |
לימודי מזרח אסיה |
בהצטיינות |
ברק |
אבישי |
פילוסופיה |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
אביגיל |
אהרוני |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
אלונה |
אוסטרובסקי |
מקרא ופילוסופיה יהודית |
בהצטיינות |
אור |
אוסי |
לשון עברית ובלשנות שמית |
|
אבישג |
אור בכול |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
בהצטיינות |
יעל |
אטיה |
פילוסופיה |
|
|
|
פילוסופיה יהודית |
|
אדוה |
איאש |
בלשנות |
|
|
|
לשון העברית |
|
מור |
אלבז |
פילוסופיה יהודית ולשון |
בהצטיינות |
יוסף |
אלון |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
|
|
לימודי הערבית והאסלאם |
בהצטיינות |
שרונה |
אלטר |
לימודי נשים ומגדר בסיוע NCJW |
|
|
|
לשון העברית |
|
ברק |
אלטר |
ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום |
|
רעות |
אלי |
לימודים קלאסיים (תרבות קלאסית) |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
שרון |
אליהו |
צרפתית |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
דניאל |
אלימלך |
פילוסופיה |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
רותם |
אלצפן |
צרפתית |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
גליה |
אנג'ל |
תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות |
|
מעין |
אסור |
פילוסופיה |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
מיכל |
אסף |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
ים |
אסף |
בלשנות |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
הדר |
אפטרמן |
פילוסופיה |
בהצטיינות |
|
|
פילוסופיה יהודית |
|
יוסף |
אריאל |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
ספיר |
אשד |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
עינבר |
אשכנזי |
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
ספיר |
באומל |
לימודי הערבית והאסלאם |
|
|
|
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
הדר |
באייך |
ספרות |
|
אינה |
בודניאצקי |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
מריה |
בויארינצב |
אנגלית |
בהצטיינות |
|
|
בלשנות |
|
אנה |
בורד |
תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות |
בהצטיינות |
אלמירה |
בורודיינקו |
אנגלית ולימודים אמריקניים |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
מור |
בורשטיין |
לימודי מזרח אסיה |
בהצטיינות יתרה |
שירלי |
בושנר |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
|
|
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
ניסן |
ביטון |
לימודי הערבית והאסלאם |
|
אליסה |
ביטלר |
אנגלית |
|
עלמיה |
בירו |
אנגלית ולימודים אמריקניים |
|
|
|
ספרות |
|
מאי |
בית און |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
יוני |
בית און |
לימודי מזרח אסיה |
|
עמרי |
בלוך |
פילוסופיה |
|
|
|
היסטוריה כללית |
|
דרור |
בלילטי |
פילוסופיה |
|
|
|
ספרות |
|
שירי |
בלכר |
היסטוריה כללית |
|
|
|
היסטוריה של עם ישראל |
|
נעם אסתר |
בלסיאנו |
פילוסופיה |
|
|
|
בלשנות |
|
גאיה |
בן סירה |
צרפתית |
בהצטיינות |
|
|
לימודי מזרח אסיה |
בהצטיינות |
ליאור |
בן עזרא |
פילוסופיה |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
בת-אל |
בנימין |
היסטוריה כללית |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
אלון |
בר |
היסטוריה כללית |
|
|
|
אנגלית |
|
לירון |
בר מאיר |
בלשנות |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
אלעד |
בר נוי |
תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות |
|
אב |
ברא"ס |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
שיר |
ברבי |
תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות |
בהצטיינות יתרה |
נגה |
ברגר |
תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות |
בהצטיינות |
גדעון |
ברוט |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
בהצטיינות |
טל |
ברוכיאל |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
אליזבת |
ברוסילובסקי |
צרפתית |
|
|
|
אנגלית |
|
הילה |
ברוקמן |
לימודים קלאסיים (תרבות קלאסית) |
בהצטיינות |
|
|
ספרות |
בהצטיינות |
מאיה |
ברידא |
אנגלית |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
גל |
ברניה |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
נעה |
ברק |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
בהצטיינות |
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
בהצטיינות יתרה |
היבא |
ג'לג'ולי |
לימודי הערבית והאסלאם |
|
ענת |
גוטליב |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
גיא |
גולדמן |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
עדיאל |
גולדמן |
פילוסופיה |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
ליאור |
גולדנשטיין |
בלשנות |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
הדר |
גולדשטיין |
תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות |
|
דן |
גולדשמידט |
פילוסופיה |
בהצטיינות |
|
|
היסטוריה כללית |
|
אליסה |
גיטניק |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
מיכל |
גילרון |
תכנית הלימודים הכלליים והבין-תחומיים |
|
|
|
היסטוריה של עם ישראל |
|
תומר |
גלעד |
בלשנות |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
בהצטיינות יתרה |
איתמר |
גלעדי |
היסטוריה כללית |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
עידו |
גנוסר |
פילוסופיה |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
דנה |
גרוס |
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
עדי |
גרינברג |
היסטוריה כללית |
|
|
|
היסטוריה של עם ישראל |
|
סיון |
דבש |
לשון עברית ובלשנות שמית |
|
עדי |
דובסון |
תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות |
|
מיכל |
דוד |
היסטוריה כללית |
|
|
|
ספרות |
|
לינוי |
דורון |
אנגלית |
בהצטיינות יתרה |
|
|
בלשנות |
בהצטיינות |
יפעת |
דלסוז |
תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות |
בהצטיינות |
דני |
דמתי |
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
דוריאן |
דנינו |
ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום |
בהצטיינות יתרה |
טטיאנה |
דרבין |
לימודי מזרח אסיה |
בהצטיינות יתרה |
יואב |
דרור |
פילוסופיה |
|
|
|
תכנית הלימודים הכלליים והבין-תחומיים |
|
אופיר |
הדס |
לימודי הערבית והאסלאם |
|
רונה |
הוניגסברג |
פילוסופיה |
|
|
|
היסטוריה כללית |
|
מעיין |
הלימי |
לימודי מזרח אסיה |
|
|
|
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
דניה |
הר-ציון |
תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות |
|
נעם |
הרמן |
היסטוריה כללית |
|
|
|
פילוסופיה יהודית |
בהצטיינות |
ענת |
הרש |
ספרות |
|
דין |
הרשקוביץ |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
בהצטיינות |
|
|
לימודי הערבית והאסלאם |
בהצטיינות |
גלנה |
וולדמן |
אנגלית |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
בהצטיינות |
יפעת |
ווליניץ |
אנגלית ולימודים אמריקניים |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
יהונתן |
וטורי |
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
|
|
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
יערה |
וידמן סמואל |
היסטוריה של עם ישראל |
בהצטיינות |
|
|
פילוסופיה יהודית |
בהצטיינות |
שני |
וייס |
אנגלית |
בהצטיינות |
|
|
לימודים קלאסיים (רומית) |
בהצטיינות |
שירלי |
וייסמן |
היסטוריה כללית |
|
|
|
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
עדי |
וינטר |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
עמוס |
וינטרוב |
לימודי נשים ומגדר בסיוע NCJW |
|
|
|
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
איליה |
ויסוצ'ק |
ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום |
|
דיאנה |
וסילייב |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
מרווה |
ותד |
לימודי הערבית והאסלאם |
|
הוד חיים |
זגורי |
היסטוריה של עם ישראל |
בהצטיינות |
|
|
פילוסופיה יהודית |
בהצטיינות |
הדס |
זהבי |
ספרות |
בהצטיינות |
הילה |
זהבי |
פילוסופיה |
|
|
|
ספרות |
|
נסרין |
זועבי |
צרפתית |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
וורד |
זועבי |
לימודי הערבית והאסלאם |
|
אנה |
זטרברג |
תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות |
|
שני |
זיגמן |
לימודי מזרח אסיה |
|
|
|
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
אביב |
זילכה |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
|
|
לימודי הערבית והאסלאם |
|
מיכל |
זינגר |
ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
דור |
זכרוביץ' |
פילוסופיה |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
ריהאם |
חואג'ה |
ספרות |
|
|
|
לשון העברית |
|
זהר |
חזי |
פילוסופיה |
|
|
|
היסטוריה כללית |
|
דניאל |
חזנוביץ |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
בהצטיינות |
ענבל |
חזקיה |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
ניר |
חכים |
פילוסופיה |
|
|
|
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
עמית |
חסון |
לימודי מזרח אסיה |
|
טלי |
חפץ |
בלשנות |
|
|
|
בלשנות שמית |
|
לימור |
טורבתי |
ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום |
|
עדי |
טיטלמן |
פילוסופיה |
|
נועם |
טל |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
אלה |
טלר |
ספרות |
|
יובל |
טננבאום |
ספרות |
בהצטיינות יתרה |
|
|
פילוסופיה יהודית |
בהצטיינות יתרה |
יוסי |
טרבולוס |
לימודי הערבית והאסלאם |
|
ערן |
יגאלי |
היסטוריה כללית |
|
|
|
היסטוריה של עם ישראל |
|
יעל |
יגור |
בלשנות |
|
|
|
לשון העברית |
|
עדן |
יואל |
אנגלית ולימודים אמריקניים |
בהצטיינות |
|
|
ספרות |
בהצטיינות |
נטלי |
יוסף |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
בהצטיינות |
יונתן |
יעקבזון |
היסטוריה כללית |
בהצטיינות |
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
אריאל |
יעקבי |
היסטוריה כללית |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
יהונתן |
יפתח |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
סיון |
ירוחם אטיאס |
פילוסופיה |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
גל |
ירמיהו |
בלשנות |
בהצטיינות |
|
|
לשון העברית |
בהצטיינות יתרה |
שגיא |
ישעיהו |
היסטוריה של עם ישראל |
|
|
|
פילוסופיה יהודית |
בהצטיינות |
טל |
ישראלי |
ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום |
בהצטיינות |
סיון |
כהן |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לשון העברית |
|
עינת |
כהן |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
תלמוד |
|
אור |
כהן |
פילוסופיה |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
בהצטיינות |
טל |
כהן |
תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות |
|
נועם |
כהן |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
|
|
לימודי הערבית והאסלאם |
|
יוחאי |
כהן |
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
תירא-אל |
כהן |
תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות |
|
דניאל |
כץ |
היסטוריה כללית |
|
|
|
לימודים קלאסיים |
בהצטיינות |
ליגל |
כץ |
ספרות |
|
|
|
לשון העברית |
|
יורי |
כץ |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
נמרוד |
כץ גלאי |
פילוסופיה |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
גלעד |
כרמלי |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
בהצטיינות |
לירן |
כשר |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
ליה |
להבי |
היסטוריה כללית |
|
|
|
היסטוריה של עם ישראל |
בהצטיינות |
אלינה |
לובן |
ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
להב |
לוטואק |
היסטוריה כללית |
|
|
|
ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום |
|
תדהר |
לוי |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
|
|
בלשנות |
|
דניאל |
לוי |
צרפתית |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
שי |
לוי |
היסטוריה של עם ישראל |
|
|
|
פילוסופיה יהודית |
|
יוגב |
לוי |
לימודי הערבית והאסלאם |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
מאיה |
לוי |
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
רביד |
לוי-קפלן |
בלשנות |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
בהצטיינות |
אדם |
לויד אלפיה |
מקרא ופילוסופיה יהודית |
בהצטיינות יתרה |
חן |
לויינברגר |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
בהצטיינות |
איתמר |
לוין |
תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות |
בהצטיינות |
יואב |
לונגמן |
פילוסופיה |
|
|
|
היסטוריה כללית |
|
גיא |
לופטה |
היסטוריה כללית |
|
אורית |
ליאון |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
שרון |
ליגטי |
פילוסופיה |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
זהבית |
ליויאן גפן |
ספרות |
|
|
|
פילוסופיה יהודית |
בהצטיינות |
אלכסנדר |
ליי |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
עמוס |
ליכטמאייר |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
רומן |
למפרט |
ספרות |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
עדי |
לנואה |
אנגלית ולימודים אמריקניים |
בהצטיינות |
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
בהצטיינות |
אביב |
מהצרי |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
|
|
לימודי הערבית והאסלאם |
|
פבל |
מובשוביץ |
בלשנות |
|
|
|
ספרות |
|
נועה |
מוצפי |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
יאיר |
מור |
פילוסופיה |
|
|
|
לימודים קלאסיים |
|
ליעד |
מזרחי |
ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום |
|
לובנא |
מחאג'נה |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
|
|
לימודי הערבית והאסלאם |
|
סניורה |
מחאמיד |
לימודי הערבית והאסלאם |
|
|
|
ספרות |
|
ניצן |
מי-דן |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
שרי שרה |
מיה |
היסטוריה של עם ישראל |
|
|
|
פילוסופיה יהודית |
|
שחר |
מייזנר |
צרפתית |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
גל |
מילוא |
לימודים קלאסיים |
בהצטיינות יתרה |
|
|
ספרות |
בהצטיינות יתרה |
דניאל |
מילינר |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית |
|
לאה |
מילר |
לימודי נשים ומגדר בסיוע NCJW |
|
|
|
פילוסופיה |
|
אסף |
מימון |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
מיכאל |
מינקוב |
היסטוריה כללית |
|
|
|
היסטוריה של עם ישראל |
|
יונתן |
מלכא |
היסטוריה של עם ישראל |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
משה אליעזר |
מנדלמילך |
גאוגרפיה וסביבת האדם |
בהצטיינות |
מתן |
מסיקה |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
לימור |
מרדכי |
אנגלית |
|
משה |
מרציאנו |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
|
|
לימודי הערבית והאסלאם |
|
רן |
מרקוביץ' |
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
חן |
משאש |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
רננה |
נאמן |
היסטוריה כללית |
בהצטיינות |
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
בהצטיינות |
בקה |
נוי |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
בהצטיינות |
דיאנה |
ניימן |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
רות |
ניימרק |
צרפתית |
|
|
|
אנגלית |
|
רונן |
ניסנבוים |
ספרות |
בהצטיינות יתרה |
נעם |
ניר |
תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות |
בהצטיינות יתרה |
מאיה |
נסים |
בלשנות |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
דנה |
נריה |
בלשנות |
בהצטיינות |
טלילה |
נשר |
תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות |
בהצטיינות יתרה |
רז |
סופר |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
אמיליה |
סוקולוב |
צרפתית |
|
|
|
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
עמרי |
סטרוגו |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
|
|
לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית |
|
סיוון |
סלונים |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
אופיר |
סלוצקי |
היסטוריה כללית |
בהצטיינות יתרה |
|
|
תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות |
בהצטיינות |
אור |
סלרנו |
מקרא ופילוסופיה יהודית |
|
מאיה |
ספר |
לימודי מזרח אסיה |
בהצטיינות |
ליאור |
ספרדי |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
היסטוריה של עם ישראל |
|
רחל |
עזיז |
ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
חיכייא |
עיסא |
לימודי הערבית והאסלאם |
|
מעין |
ענר |
היסטוריה כללית |
בהצטיינות יתרה |
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
בהצטיינות יתרה |
מחמוד |
עקל |
אנגלית ולימודים אמריקניים |
|
|
|
לימודי הערבית והאסלאם |
|
היבה |
פדילה |
לימודי הערבית והאסלאם |
|
איליה |
פופוב |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
אסף |
פורת |
בלשנות |
בהצטיינות |
|
|
לימודי מזרח אסיה |
בהצטיינות יתרה |
אור |
פטוסי |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
גיל |
פישלר |
פילוסופיה |
בהצטיינות |
|
|
תורת הספרות הכללית |
בהצטיינות |
חן |
פלד |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
|
|
לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית |
|
עידו |
פלד |
ספרות |
בהצטיינות יתרה |
ירדנה |
פלדוורי |
לימודי מזרח אסיה |
|
|
|
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
איילת |
פלדמן |
ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
יובל |
פלוטקין |
תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות |
בהצטיינות |
סילביה |
פנב |
צרפתית |
|
|
|
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
שני |
פפר |
ספרות |
|
|
|
מקרא |
|
מעיין |
פריאל |
אנגלית ולימודים אמריקניים |
|
|
|
ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום |
בהצטיינות |
גיל |
פרמון |
תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות |
|
אור |
פרץ |
תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות |
|
ליבי |
צ'רני |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
עינב |
קדר |
בלשנות |
בהצטיינות יתרה |
עדי |
קוגן |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
רז |
קולי |
פילוסופיה |
|
|
|
ספרות |
|
ישראל |
קולן |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
|
|
לימודי הערבית והאסלאם |
|
מקס |
קופיצ'ינסקי |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
רותם |
קורת (ממוקה) |
ספרות |
|
ברק |
קילשטוק |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
אריאל |
קלוזנר |
היסטוריה כללית |
|
|
|
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
גדעון |
קליגר |
היסטוריה כללית |
|
|
|
תכנית הלימודים הכלליים והבין-תחומיים |
|
ליאור |
קליין |
היסטוריה של עם ישראל |
|
|
|
לשון העברית |
|
מאיה |
קליין |
בלשנות |
|
נריה |
קליינשפיז |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
ענת |
קם |
פילוסופיה |
|
|
|
היסטוריה כללית |
|
אביטל |
קנולר |
פילוסופיה |
|
|
|
בלשנות |
|
הדר |
קנטור |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
|
|
לימודי הערבית והאסלאם |
|
אביטל |
קפ |
פילוסופיה |
|
|
|
ספרות |
|
מירי |
קפלן-בורגר |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
אביעד |
קצב |
ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום |
|
|
|
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
ליאנה |
קציר |
לימודי מזרח אסיה |
|
תמר |
קצירי |
פילוסופיה |
|
|
|
בלשנות |
|
אלה |
קרב |
ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום |
בהצטיינות |
|
|
לימודים קלאסיים |
בהצטיינות |
תומר |
קרודו |
פילוסופיה |
|
|
|
בלשנות |
|
עידו |
קרן |
אנגלית ולימודים אמריקניים |
בהצטיינות יתרה |
|
|
לימודי מזרח אסיה |
בהצטיינות יתרה |
סער |
קרן |
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
ירין |
רבן |
היסטוריה כללית |
בהצטיינות |
|
|
פילוסופיה יהודית |
בהצטיינות יתרה |
אנה |
רוגוז'ין |
צרפתית |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
ריטה |
רוגטובסקי |
בלשנות |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
בהצטיינות |
טלי |
רווה |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
רוני |
רוזיליו |
אנגלית ולימודים אמריקניים |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
יותם שמו |
רוזין |
תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות |
בהצטיינות |
מיכל |
רוזן |
לימודי מזרח אסיה |
בהצטיינות יתרה |
אורי |
רוזנברג |
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
טל |
רוזנברג |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
אדם |
רוטברד |
היסטוריה כללית |
|
|
|
לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית |
|
נועם |
רונן |
לימודי מזרח אסיה |
|
|
|
גאוגרפיה וסביבת האדם |
בהצטיינות |
עמנואל |
רוסו |
היסטוריה כללית |
|
|
|
ארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום |
|
אבישג |
רז |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לשון העברית |
|
פאטמה |
ריאן |
לימודי הערבית והאסלאם |
|
נופר |
רכניץ |
לימודי הערבית והאסלאם |
|
|
|
לשון העברית |
|
תמר |
רפאל |
פילוסופיה |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
לירן |
רפאל |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
אבישי |
שאולין |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
|
|
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
גילי נועה |
שאנן |
תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות |
בהצטיינות |
יוסי |
שבו |
לימודי מזרח אסיה |
בהצטיינות |
דנה |
שבתאי |
היסטוריה כללית |
|
|
|
צרפתית |
|
אלברט |
שגב |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
מעין |
שגיא |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לשון העברית |
בהצטיינות |
עוז |
שורץ |
לימודי מזרח אסיה |
|
|
|
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
קרולין |
שטבון |
צרפתית |
|
|
|
היסטוריה של עם ישראל |
|
ליליה |
שטדלר |
היסטוריה כללית |
בהצטיינות יתרה |
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
בהצטיינות |
גאיה |
שטיינברג |
לימודי נשים ומגדר בסיוע NCJW |
בהצטיינות |
|
|
בלשנות |
בהצטיינות יתרה |
פורסט |
שטרן |
לימודי מזרח אסיה |
בהצטיינות יתרה |
מלני |
שטרן |
תכנית המצטיינים במדעי הרוח ובאמנויות |
|
נתנאל |
שימן-זכים |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
|
|
היסטוריה של עם ישראל |
|
בר |
שליפקה |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
|
|
לימודי הערבית והאסלאם |
בהצטיינות |
עדי |
שמול |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
לירן |
שמחה |
היסטוריה כללית |
|
|
|
היסטוריה של עם ישראל |
|
דודו |
שמחי |
פילוסופיה |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
שרי |
שמייב |
אנגלית ולימודים אמריקניים |
|
|
|
היסטוריה של עם ישראל |
בהצטיינות |
יעל |
שמר |
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
|
|
לימודי אפריקה בתכנית הבין-אוניברסיטאית |
|
ליאת |
שפילריין |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
מרום חן |
שפיצר |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
|
|
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
נעמי |
שפריר |
צרפתית |
בהצטיינות |
|
|
לימודי מזרח אסיה |
בהצטיינות יתרה |
אנה |
שץ |
צרפתית |
|
|
|
אנגלית ולימודים אמריקניים |
|
ניב |
שקד |
היסטוריה כללית |
|
|
|
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
גל |
שקי |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
ורד |
שרייבר |
אנגלית ולימודים אמריקניים |
|
|
|
לימודי מזרח אסיה |
|
אופק |
שרעבי |
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
אורן |
ששון |
לימודי מזרח אסיה |
|
|
|
גאוגרפיה וסביבת האדם |
|
סאמר |
תומא |
לימודי הערבית והאסלאם |
|
לי |
תורג'מן |
לימודי הערבית והאסלאם |
|
עדי |
תייר |
היסטוריה כללית |
בהצטיינות |
עפרה |
תירושי |
צרפתית |
בהצטיינות יתרה |
|
|
|
|
מסיימי חוג נוסף בלימודי תואר ראשון |
|
שם פרטי |
שם משפחה |
חוג |
הצטיינות |
שי |
אוקסנברג |
לימודי נשים ומגדר בסיוע NCJW |
בהצטיינות יתרה |
מיכל |
בטאט אלפי |
לימודי נשים ומגדר בסיוע NCJW |
|
גיא |
ביאליק |
פילוסופיה |
|
ריקי |
בירקה |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
אורי יחזקאל |
ברק |
לימודי מזרח אסיה |
בהצטיינות יתרה |
דן |
גבעוני |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
בהצטיינות |
עדי |
גל |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
בהצטיינות יתרה |
ארז |
וול |
ספרות |
|
אלעזר |
וייס |
פילוסופיה |
בהצטיינות יתרה |
שפרה |
וינטר |
לימודי נשים ומגדר בסיוע NCJW |
|
ערן |
זבולון |
פילוסופיה |
בהצטיינות |
נועה |
זלצמן רגב |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
בהצטיינות |
עידית |
זפרוני |
לימודי מזרח אסיה |
|
רפאל |
חזני |
פילוסופיה |
|
דביר |
יוגב |
בלשנות |
|
יוראי |
להב הרצנו |
היסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה |
|
טל |
לוי |
לשון העברית |
|
יונתן |
לוין |
לימודי מזרח אסיה |
בהצטיינות |
ליאה |
ליטבק |
היסטוריה כללית |
בהצטיינות יתרה |
אלי |
ספיר |
פילוסופיה |
|
יוסי |
עמוסי |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
בהצטיינות יתרה |
זהבה |
פישמן קמיל |
התכנית הרב-תחומית במדעי הרוח |
|
מני |
פרסול |
אנגלית |
|
דנה |
צוק רייפר |
פילוסופיה |
בהצטיינות |
נועה |
קנת |
פילוסופיה |
|
עפרה |
תירושי |
צרפתית |
בהצטיינות יתרה |