הקבץ לימודי שואה וג'נוסייד - פירוט הקורסים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ לימודי שואה וג'נוסייד (מסגרת 316)
ההקבץ לא ייפתח לתלמידים חדשים בשנה"ל תש"ף
שיעורי ליבה - 6 ש"ס
כל קורס שלא ילמד במסגרת זו, יוכל להלקח כשיעור בחירה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' חוי דרייפוס | סמסטר א' | שיעור | ג' | 08:00–10:00 | קרטר | 202 חדר מורים |
0693211901 - גישות אפריקניות לשואה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אירית בק | סמסטר א' | שיעור | ד' | 12:00–14:00 | גילמן | 456 |
0677161101 - בין "משפט קסטנר" למשפט אייכמן- תודעת השואה בישראל
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר רוני שטאובר | סמסטר ב' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | גילמן | 280 |
0677140001 - הנהגה בשואה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' חוי דרייפוס | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–12:00 | גילמן | 278 |
0602611001 - שלושה דורות בסיפור השואה לילדים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' יעל דר | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 10:00–14:00 | גילמן | 262 |
שיעורי בחירה
ניתן לבחור בכל קורס משלב עשייה כבחירה
רשימת הקורסים מופיעה בפירוט הקורסים בקישור:
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר רוני שטאובר | סמסטר א' | שיעור | ב' | 12:00–14:00 | רוזנברג | 001 |
0677105901 - העולם היהודי בעת החדשה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר סקוט אורי | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 16:00–20:00 | רוזנברג | 105 |
אחד מהשו"ת הבאים בהיסטוריה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר א' | שו"ת | א' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
ד"ר אמיר טייכר | סמסטר א' | שו"ת | ד' | 10:00–12:00 | גילמן | 305 |
0621182101 - אירופה 1989-1917: קונפליקטים חברתיים ופוליטיים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ב' | 08:00–10:00 | גילמן | 307 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | שו"ת | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 307 |
או
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ד' | 08:00–10:00 | גילמן | 306 |
ד"ר שגיא שפר | סמסטר ב' | שו"ת | ה' | 08:00–10:00 | גילמן | 306 |
סמינריונים
מותנה בציון חיובי בכתיבה אקדמית ובקורס המבוא במסגרת 666
לפני הרישום נא לברר דרישות קדם
סמינריון בהיקף של 2 ש"ס, יש להשלים שיעור בחירה
בסמינרים מהסטוריה (0621) מועד הגשת עב' רפראט מוקדם
ממועד הגשת עבודת הסמינר
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר שגיא שפר | סמסטר א' | סמינר | ב' | 12:00–16:00 | גילמן | 320 ע"ש אלקוב |
0621329501 - שפה, תרבות וטרור בבולשביזם
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' יגאל חלפין | סמסטר א' | סמינר | ג' | 16:00–20:00 | גילמן | א362 |
0680410701 - סיפורת השואה בעברית ובשפות אחרות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' יוחאי אופנהיימר | סמסטר א' | סמינר | ד' | 10:00–14:00 | רוזנברג | 212 |
0677320001 - שואת יהודי אירופה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' חוי דרייפוס | סמסטר ב' | סמינר | א' | 10:00–14:00 | קרטר | 203 חדר מורים |
0621338001 - Nazism and the City: Space and Ideology in the Third Reich
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר תרזה וואלץ' | סמסטר ב' | סמינר | א' | 16:00–20:00 | דן-דוד | 101 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' בלהה מלמן | סמסטר ב' | סמינר | ה' | 10:00–14:00 | גילמן | 449 |